Anasayfa Hakkımızda Teslimat Şartları Ödeme Bilgileri İletişim
 Anneye
 Aranjmanlar
 Güller
 Orkideler
 Saksı Çiçekleri
 Açılış Düğün Sepetleri
 Gül Aranjmanlar
 Doğum Günü
 Dostluk
 Özür Dileme
 Sevgililer için
 Yeni İş - Terfi


75 TL   0 TL
Kalp Camda 12 Adet Kırmızı Gül

70 TL   0 TL
Lilyum Zerafeti

120 TL   0 TL
Orkide95 TL   0 TL
Vazoda Gül ve Lilyum

75 TL   0 TL
Kalp Camda 12 Adet Kırmızı Gül

70 TL   0 TL
Lilyum Zerafeti

120 TL   0 TL
Orkide

 
Aşkın Dili
Cam Vazoda 24 Adet Kırmızı Gül
  120,00 TL KDV Dahil
  KDV Dahil: 120,0 TL
 
  Ürün Kodu: pç 100
 

Herkesi Davet Edin
               

 
Detaylar

Cam Vazoda 24 Adet Kırmızı Gül

Diğer

Teslimat
Lütfen dikkat: Teslimatı belirlediğiniz saatte yapmaya itina ettiğimizi,küçük aksaklıklar neticesinde doğan gecikmelerden siz saygıdeğer müşterilerimizin anlayışlı olmalarını dileriz.

Seçmiş olduğunuz ürün belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Gidilen adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda, çiçeğiniz apartman görevlisine ya da bir komşuya imza karşılığında teslim edilecektir.

Bazı iş yerleri, hastane ve okullarda personelimizin çiçeğinizi direkt elden teslim etmesine izin verilmemektedir.

Bu durumda çiçeğiniz adresteki resepsiyon görevlisine ya da danışmaya imza karşılığında teslim edilecektir.

Alıcı Çiçeği Kabul Etmez İse: Çiçek Merkezimize geri getirilir ve 2 gün merkezde saklanır. Bu 2 gün içinde merkezden alınmayan çiçek imha edilir. 


 
Tüm Detaylar

Diyarbakır çiçekçilik

Günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız çiçekler bizim duygularımızı yansıtmaya yardımcı olmaktadır. Kendimizi ifade edemediğimiz zamanlarda illa ki bir yardım almak zorundayız biz Diyarbakır çiçekçilik olarak sizlerin zor  zamanında yanınızda oluyoruz. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşamayacağınız ve her daim günlük taze çiçekler ile sevdiklerinizin gönlünü mest etmenize yardımcı olmaktayız. Diyarbakır Günlük hayatımızda sıklıkla kullandığımız çiçekler bizim duygularımızı yansıtmaya yardımcı olmaktadır. çiçekçilik birbirinden farklı çiçeklerle sizlere farklı farklı kokulara ve anlamlara sahip çiçekler sunmaktadır. Her gün yaygınlaşan internet ortamından siz müşterilerimize ulaşım sıkıntısı yaşamadan hizmet vermekteyiz. Beğendiğiniz ve istediğiniz çiçeklerin siparişleriniz vermeniz yeterli. Diyarbakır çiçekçilik sizin için en güzel buketi hazırlayarak sevdiklerinize ya da gereken adrese zamanında ulaşımı sağlamaktadır. Sevdiklerimize sevgimizi ifade etmekte bazen zorlanmaktayız işte bu esnada sizlere yardımcı olmak isteriz ve devreye biz Diyarbakır çiçekçilik girmekteyiz. Duygularınıza göre anlamlar taşıyan çiçeklerin en nadide olanlarından sevdiklerinize birer buket sunmak için diyarbakır çiçekçi ya da dıyarbakır çiçekçilik diye arama yapmanız yeterlidir. Pek çok çeşitlerimizle mis gibi kokular saçan diyarbaır çiçek leri yaşadığınızı tekrar hatırlatacaktır sizlere. Güzellikler insanın şevkini yaşama hevesini daha çok arttırmaktadır, bir çiçeğin kokusu burnumuza geldiğinde tekrar o kokuyu almak isteriz ve farklı bir huzur verir bizlere. Bizim amacımızda o huzuru sizlere ve sevdiklerinize tattırmaktır.diyarbakır çiçekçilik olarak önceliğimiz sınırsız hizmet vermektir. Sizlerde birbirinden farklı çiçekleri sevdiklerinizle buluşturmak istiyorsanız tek yapmanız gereken www.pelsincicekcilik.com  sayfamızı ziyaret etmek. Memleket havası almak isteyen dıyarbakır lı hemşehrilerimizin de uğrak yeri olan diyarbakır çiçekçilik buram buram diyarbakır çiçek lerini sizlerle buluşturmaktan mutluluk duymaktadır. Amacımız alanımızda en iyisi olmak bu yüzden internet üzerinden rahatlıkla sipariş verebilirsiniz. Sevdiklerinize, akrabalarınıza, eşinize, dostlarınıza önemli günlerinde küçük bir armağan göndermek isterseniz biz diyarbakır çiçekçilik olarak her an yanınızdayız. Farklı şehirlerdeyseniz diyarbakır da bulunan sevdiklerinize anında erişim sayesinde diyarbakır çiçekçilikten birbirinden şık buketler gönderebilirsiniz. Çiçekle ilgilenen insanların ne kadar merhametli ve sevecen olduğunu hepimiz bilmekteyiz. Tamamen bir lütuf olan birbirinden güzel özenerek yaratılmış çiçekler insanların daha da duygusal olmasını sağlamaktadır. Bizlerde sizlerin içindeki sevgi ve merhamet duyglarını ortaya çıkartmak ve duygularınızı ifade edebilmeniz için diyarbakır çiçekçilik olarak elimizden geleni yapmaktayız. tek yapmanız gereken diyarbakır çiçekçiliği ziyaret etmek.
 

 

Aziz Mahmutoğulları Cad. No:4/A Yenişehir DİYARBAKIR Merkez Çiçekçi

Tel: 0 412 229 21 24 - Cep: 0 535 221 11 86