Anasayfa Hakkımızda Teslimat Şartları Ödeme Bilgileri İletişim
 Anneye
 Aranjmanlar
 Güller
 Orkideler
 Saksı Çiçekleri
 Açılış Düğün Sepetleri
 Gül Aranjmanlar
 Doğum Günü
 Dostluk
 Özür Dileme
 Sevgililer için
 Yeni İş - Terfi


75 TL   0 TL
Kalp Camda 12 Adet Kırmızı Gül

70 TL   0 TL
Lilyum Zerafeti

120 TL   0 TL
Orkide95 TL   0 TL
Vazoda Gül ve Lilyum

75 TL   0 TL
Kalp Camda 12 Adet Kırmızı Gül

70 TL   0 TL
Lilyum Zerafeti

120 TL   0 TL
Orkide

 
15 Adet Kırmızı Gül buketi
Gül aranjman
  75,00 TL KDV Dahil
  KDV Dahil: 75,0 TL
 
  Ürün Kodu: 133
 

Herkesi Davet Edin
               

 
Detaylar

15 Adet Kırmızı Gül buketi

Diğer

Teslimat
Lütfen dikkat: Teslimatı belirlediğiniz saatte yapmaya itina ettiğimizi,küçük aksaklıklar neticesinde doğan gecikmelerden siz saygıdeğer müşterilerimizin anlayışlı olmalarını dileriz.

Seçmiş olduğunuz ürün belirttiğiniz adrese gönderilecektir. Gidilen adreste alıcı kişiye ulaşılamaması durumunda, çiçeğiniz apartman görevlisine ya da bir komşuya imza karşılığında teslim edilecektir.

Bazı iş yerleri, hastane ve okullarda personelimizin çiçeğinizi direkt elden teslim etmesine izin verilmemektedir.

Bu durumda çiçeğiniz adresteki resepsiyon görevlisine ya da danışmaya imza karşılığında teslim edilecektir.

Alıcı Çiçeği Kabul Etmez İse: Çiçek Merkezimize geri getirilir ve 2 gün merkezde saklanır. Bu 2 gün içinde merkezden alınmayan çiçek imha edilir. 


 
Tüm Detaylar

Sevdiklerimizi mutlu etmek bizim için ne kadar önemlidir değil mi ? Küçük şeylerle mutlu olabilen sevdiklerimize bizlerde küçük jestler yapmaktayız. Sevdiklerimizi mutlu etmek bizim için ne kadar önemlidir değil mi ? Küçük şeylerle mutlu olabilen sevdiklerimize bizlerde küçük jestler yapmaktayız. Farklı şehirler de bulunan sevdiklerimize hediyelerimizin ulaşmasında güçlük çekiyoruz. Diyarbakır çiçekçilik sevdiklerimize uzanan elimiz olma yolunda  son hızla ilerlemektedir. Farklı şehirde yaşıyoruz ve diyarbakır da hasta yatan tanıdıklarımıza bir buket çiçek göndererek onları unutmadığımızı ifade etmek için diyarbakır çiçekçilik ten yardım alabiliriz. Çiçeklerin hepsinin farklı dilleri vardır  bizim kendimizi daha iyi  ifade edebilmemiz  için, söylemediğimiz cümleleri çiçekleri kullanarak söyleyebiliyoruz, diyarbakır çiçek bize burda yardımcı olmaktadır. Çiçeklerin dillerini anlamak o kadar da zor değildir. Kırmızı gül aşkı, sevgiyi en içten anlatan çiçektir. Sevgililer gününde diyarbakır çiçekçilikte en çok ilgi gören çiçektir. Diyarbakır çiçekçilik özel olarak kokuları üzerlerinden gitmemiş çiçekler getirtmektedir. Siz sadece ne istediğinizi bilin bizler diyarbakır çiçekçilik olarak duygularınızı fazlasıyla ön plana çıkartırız. Diyarbakır çiçekçilik gün geçtikçe hızla yayılmaktadır. Önemli olan duygularımızı biz konuşmadan anlatabilmek. Çiçekler insana mutluluk, huzur ve ferahlık verir. Yeniden doğuşun simgesi olan çiçekler, özellikle kardelen çiçeği gücün simgesi olarak bilinir. Diyarbakır çiçekçi leri çiçeklerin dillerini çözmüş insanlardır. Hırçınlıklarıyla masumluklarıyla hepsiyle ayrı ayrı ilgilenen diyarbakır çiçekçilik çiçek dilini sökmüş durumdadır resmen. Diyarbakır çiçek lerinin asiliği dillere destandır. Yere göre suyuna göre bile yapısal değişkenlikler gösteren çiçekler insanların içlerini genellikle ferahlatırlar. Toprak bakımından da ele alırsak diyarbakır çiçekçilerinin işleri biraz daha zordur. Özene bezene süsledikleri çiçek bahçeleri gibi demetlerden insanın kucak dolusu doldurup sevdiklerine dağıtmak istiyor. Diyarbakır çiçekcilik sizler için birbirinden güzel çiçekleri temin etmektedir. Diyarbakır çiçek bakımından zengin bir şehirdir. Nezih şekilde sunumlar yapabilmek için illaki bir yardımcıya ihtiyaç duyulmaktadır. Biz diyarbakır çiçekçilik olarak sizlerin birbirinden güzel ve şık buketlere sahip olduğu için sizleride bu güzelliklerden mahrum bırakmak istemeyiz. Yaşamımızda en büyük etkenlerden biri olan çiçekler hepimizin başını döndürmektedir. Bizler doğayı çok severiz. Sevgimizi de çiçeklerle ifade etmek bizleri daha mutlu etmektedir. diyarbakır çiçekçilik sizlerin sevgisine sevgi katmaya devam etmektedir.

 

 

Aziz Mahmutoğulları Cad. No:4/A Yenişehir DİYARBAKIR Merkez Çiçekçi

Tel: 0 412 229 21 24 - Cep: 0 535 221 11 86